TRENING PERSONALNY

Jesteś tutaj:

Gwarancja sukcesu

W naszym klubie mają Państwo możliwość korzystania z treningów personalnych. Wśród kadry znajdują się wykwalifikowani trenerzy specjalizujący się w różnych dziedzinach. Pomogą osobom początkującym oraz tym, które wracają po dłuższej przerwie lub potrzebują skorygowania techniki wykonywanych ćwiczeń. Trening personalny polecany jest również osobom, które w dotychczasowych treningach nie osiągały zaplanowanych celów.

Trenerzy dopasują metody treningowe oraz sposób odżywiania, biorąc po uwagę Państwa preferencje, możliwości, skład ciała oraz zamierzone cele treningowe. Dzięki temu ćwiczenia przyniosą możliwie najszybsze rezultaty, poprawę zdrowia oraz samopoczucia.

Wybierz trenera

RAFAŁ NIEZGODA

tel. 519 707 026

RAFAŁ NIEZGODA

Całe dotychczasowe życie wiąże ze sportem i rekreacją ruchową. Przez 14 lat uprawiał piłkę nożną, a w 2012 roku uczestniczył w obozie treningowym z Robertem Lewandowskim. Siłownią zainteresowali go starsi bracia w 2009 roku i wówczas kulturystyka stała się jego pasją.

 

Całkowicie poświęcił się budowaniu własnej sylwetki oraz rozwojowi motorycznemu swojego ciała.
Od 2014 roku jest licencjonowanym Instruktorem Sportu o specjalności Instruktor Kulturystyki z uprawnieniami wydanymi przez Ministerstwo Sportu. Specjalizacja: trening funkcjonalny oraz sporty sylwetkowe.
„Na Naszych wspólnych treningach zarażę Cię moją pasją, sprawię że również pokochasz ten sport, że stanie się on przyjemnością i Będziesz zadowoloną z siebie osobą stawiająca przed sobą kolejne wyzwania”.

KAMIL STRUMIŃSKI

tel. 607 247 627

KAMIL STRUMIŃSKI

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem sportowym z sukcesami na arenie krajowej. Spełniający się w tym co kocha od 2008 roku. Swym pozytywnym nastawieniem zaraża każdego człowieka nadając mu wiarę w swoje możliwości. 

Specjalista w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki. Dyplomowany dietetyk w specjalności: Poradnictwo żywieniowe. Obecnie kształcący się na uczelni Wyższa Szkoła Medyczna, na kierunku radiologia. Uczestnik badań naukowych z zakresu fizjoterapii i żywienia. Jego motto brzmi: „Idąc przez Życie nie sztuką jest się przewrócić, ale wstać i iść dalej”.

JAKUB ZAKASZEWSKI

tel. 506 377 012

JAKUB ZAKASZEWSKI

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się już od najmłodszych lat. Dzięki rodzicom, którzy wpajali we mnie wiele dziedzin sportu, próbując odnaleźć właściwe dla mnie miejsce. Były to sporty wyczynowe, sporty wodne i zimowe, aż w końcu odnalazłem swoje miejsce w kulturystyce, którą zaraził mnie mój trener w siłowni. Przygodę z kulturystyką rozpocząłem w 2001 roku i trwa aż do dziś.

 

Od 2005 roku jestem licencjonowanym Instruktorem Sportu o specjalności Kulturystyka z uprawnieniami wydanymi przez Ministerstwo Sportu, uzyskanymi w Polskim Związku Fitness, Kulturystyki i Trójboju Siłowego (PZKFiTS), mam certyfikat Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness (IFBB).
Posiadam również uprawnienia ratownika wodnego WOPR.

W 2006 roku tak naprawdę poznałem smak i czar tego pięknego, jakże ciężkiego sportu. Pełnego wielu wyrzeczeń i wymagającego cierpliwości. Wtedy pierwszy raz wziąłem udział w zawodach.

2006 – Debiuty Kulturystyczne w Ostrowi Mazowieckiej – II miejsce w kategorii do 90 kg. mężczyzn.
2007 – Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Par w Kulturystyce.
2009 – XXXIII Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Kulturystyce i Fitness.

Oprócz Kulturystyki i sportów siłowych bardzo lubię jazdę na rowerze. W okresie letnim mój zapał do tego sportu nigdy nie stygnie. Moją zimową pasją jest snowboard. Wyjeżdżam nawet w weekendy, gdy tylko pozwala na to czas. Ostatnio zafascynował mnie wakeboard i ćwiczenia na taśmach TRX.