Trening personalny

Trening personalny indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb daje gwarancję bezpieczeństwa ćwiczeń oraz lepsze i szybsze efekty. W trakcie treningu trener pracuje tylko z Tobą w tak, aby szybko osiągnąć zamierzone rezultaty.

Powodzenie treningu zależy również od tego, czy jest on ukierunkowany na Twoje oczekiwania i cele. Zgodnie z określonymi przez Ciebie potrzebami lub wskazaniami od lekarzy, trener osobisty zaproponuje najbardziej optymalny rodzaj aktywności, zwróci szczególną uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń i będzie kontrolował Twoje postępy.

Ty określasz cele i  potrzeby dotyczące własnego wyglądu i  formy fizycznej, a trener dopasowuje program treningowy do osiągnięcia celu oraz Twojej aktualnej formy. W treningu wszystko ma znaczenie - dobór ćwiczeń, liczba powtórzeń, długość przerw odpoczynkowych, właściwe oddychanie, dieta, a nawet pora dnia.

Trening personalny jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla kobiet i mężczyzn, dla poczatkujących jaki i zaawansowanych.

Kobiety pragnące pozbyć się zbędnych kilogramów czy wymodelować sylwetkę coraz częściej wybierają trening pod okiem personalnego trenera. Z kolei mężczyźni, którzy chcą poprawić siłę i sprawność powinni postawić na efektywność i kompleksowość takiego treningu.

 

Dlaczego warto mieć swojego trenera?

  • Stworzy specjalnie dla Ciebie plan treningowy i zaproponuje najbardziej efektywne rodzaje aktywności,
  • Zaplanuje zróżnicowany program ćwiczeń w taki sposób, aby nie wkradła się w niego monotonia,
  • Będzie czuwał nad poprawnością i skutecznością wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, w razie potrzeby wyeliminuje błędy,
  • Zmotywuje Cię do większego wysiłku, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń,
  • 100% wykorzysta każdą minutę Twojego cennego czasu,
  • Odpowie na pytania dotyczące ćwiczeń i odżywiania
  • Stworzy miłą i przyjazną atmosferę.

 

Nie trać czasu na wahania. Wato zainwestować w siebie i zobaczyć jak wiele korzyści i przyjemności może dać aktywny styl życia.