tel. 506 377 012

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się już od najmłodszych lat. Dzięki rodzicom, którzy wpajali we mnie wiele dziedzin sportu, próbując odnaleźć właściwe dla mnie miejsce. Były to sporty wyczynowe, sporty wodne i zimowe, aż w końcu odnalazłem swoje miejsce w kulturystyce, którą zaraził mnie mój trener w siłowni. Przygodę z kulturystyką rozpocząłem w 2001 roku i trwa aż do dziś.

Od 2005 roku jestem licencjonowanym Instruktorem Sportu o specjalności Kulturystyka z uprawnieniami wydanymi przez Ministerstwo Sportu, uzyskanymi w Polskim Związku Fitness, Kulturystyki i Trójboju Siłowego (PZKFiTS), mam certyfikat Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness (IFBB).
Posiadam również uprawnienia ratownika wodnego WOPR.

W 2006 roku tak naprawdę poznałem smak i czar tego pięknego, jakże ciężkiego sportu. Pełnego wielu wyrzeczeń i wymagającego cierpliwości. Wtedy pierwszy raz wziąłem udział w zawodach.

2006 – Debiuty Kulturystyczne w Ostrowi Mazowieckiej – II miejsce w kategorii do 90 kg. mężczyzn.
2007 – Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Par w Kulturystyce.
2009 – XXXIII Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Kulturystyce i Fitness.

Oprócz Kulturystyki i sportów siłowych bardzo lubię jazdę na rowerze. W okresie letnim mój zapał do tego sportu nigdy nie stygnie. Moją zimową pasją jest snowboard. Wyjeżdżam nawet w weekendy, gdy tylko pozwala na to czas. Ostatnio zafascynował mnie wakeboard i ćwiczenia na taśmach TRX.