SOLARIUM

Cena za minutę: 2,5 zł.

W naszym klubie można skorzystać z leżącego łóżka Ergoline Classic 600 wyposażonego w najnowsze lampy hybrydowe typu Flame firmy New Technology.

Lampa Flame jest jedną z najlepszych lamp, jaką firma New Technology kiedykolwiek miało w swojej ofercie.
Niebywała moc w połączeniu ze szkłem SolGlass gwarantuje wspaniały efekt opalania.
Połączenie szlachetnych gazów stosowanych w lampach brązujących (wysokie UVA 50) ze szkłem bardziej przepustowym w niskim spektrum (UVB), czyni tą lampę wyjątkową.
Dzięki temu lampa zyskała walory lampy agresywnej i brązującej w jednym, uzyskując tym samym nazwę lampy PODWÓJNIE BRĄZUJĄCEJ.

Lampy hybrydowe emitują 4 rodzaje promieni :
UVA – dla głębokiej opalenizny
UVB – aby pobudzić produkcję melaniny i witaminy D
ŚWIATŁO NIEBIESKIE – ma wyjątkowy wpływ na skórę , która znalazła zastosowanie w leczeniu wielu chorób takich jak trądzik czy atopowe zapalenie skóry
CZERWONE ŚWIAŁO KOLAGENOWE – wpływa na rewitalizację i ukojenie skórę

Ergoline Classic 600

Nowoczesna technika dla dobrego samopoczucia, dużo mocy dla atrakcyjnej opalenizny i do tego odprężenie dla ciała i zmysłów.
O idealną opaleniznę dba 50 bardzo intensywnych lamp o mocy 160 W. ponadto łóżko wyposażone jest w wysokociśnieniowe halogeny ULTRA z filtrami VIT do opalania twarzy i dekoltu. Moc lamp na twarz można regulować w zakresie 4-stopniowym. Dodatkowo w dolnej leżance na wysokości głowy, zamontowany jest opalacz ramion i karku (5x25W).

Odpowiedni klimat podczas opalania, zapewnia inteligentny system wentylacji i klimatyzacji Air Condition, z dwoma osobnymi obiegami powietrza dla części górnej i dolnej. W trakcie opalania istnieje oczywiście możliwość wielostopniowej regulacji nawiewu.
Do obsługi urządzenia służy umieszczony nad głową panel, na którym przy pomocy przejrzystych symboli możemy indywidualnie ustawić poszczególne funkcje solarium.
Solarium Ergoline Classic 600 oznacza komfort, bezpieczeństwo i skuteczność opalania.

 

DANE TECHNICZNE

ilość lamp góra17
ilość lamp dół24
ilość lamp bok9
rodzaj lamp / moc160 W
opalacze ramion tak
opalacze twarzy tak
regulowana wentylacja tak
system muzyczny tak