Marta Iglewska

Choć z zawodu jestem architektem wnętrz, sport zawsze zajmował ważne miejsce w moim życiu. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam w dzieciństwie, kiedy zaczęłam trenować jazdę konną – przez kolejnych 8 lat intensywnie doskonaliłam swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Z czasem okazało się, że równie wielką radość sprawia mi fitness.
Jestem dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej w specjalności fitness -nowoczesne formy gimnastyki, certyfikowanym instruktorem zajęć fitness na trampolinie oraz zajęć typu Power Pump.
Lubię zajęcia dynamiczne, eksplodujące energią i dające pozytywny wycisk 🙂

Aleksandra Stępień

Pasjonatka aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Ze sportem związana od dziecka – od najmłodszych lat trenowała gimnastykę sportową, obecnie już od kilku lat jej największą pasją stał się fitness. Dyplomowana instruktorka fitness i stretchingu, pracuje również jako instruktor akrobatyki dla najmłodszych. Bardzo ważny jest dla niej nieustanny rozwój i samodoskonalenie się, bo dzięki temu może zapewnić swoim podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie. Na zajęciach najważniejsze jest dla niej bezpieczeństwo kursantów. Prowadzi zajęcia ABT, TBC, Step&Shape, stretching oraz zdrowy kręgosłup.

Julia_Milewska_2-(002)

Julia Milewska

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego. Dyplomowana instruktorka fitness, do tego młoda, zdolna, ambitna, pełna pozytywnej energii i zawsze uśmiechnięta. Swoje życie ze sportem zaczęła od tańca, który trenowała 10 lat zdobywając wiele złotych medali w licznych kategoriach. Poza tym uczęszczała na zajęcia z akrobatyki sportowej. Porzuciła jednak karierę tancerki, aby bardziej skupić się na fitnessie, który okazał się jej największą pasją! Zawsze sumiennie przygotowana do zajęć. Treningi składają się z porządnej rozgrzewki, mocnego wycisku oraz wyciszający stretching. Julia ciągle się rozwija i pogłębia swoje umiejętności. Najbardziej cieszy ją uśmiech na twarzach jej podopiecznych, od których czerpie energię i zapał do pracy!

Dominika

Dominika Zygmunt

Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki. Instruktor rekreacji ze specjalnością fitness. Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji fitness oraz warsztatów i szkoleń.  Ukończone szkolenia dotyczą zdobycia kwalifikacji w prowadzeniu zajęć ABT, TBC, Zdrowy Kręgosłup, TMT, Aktywna Ciąża, Aktywna Mama, GFS. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Już jako siedmiolatka trenowała akrobatykę sportową, a od 4 lat fitness jest moją pasją, radością, spełnieniem, tym, co dodaje mi w życiu energii. Na sali fitness zawsze stara się podchodzić profesjonalnie i ambitnie, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort ćwiczących. Zainteresowania: zdrowy styl życia, podróże.