Instruktorzy fitness

Marta Czerwiec

Z fitnessem związana od 2012 roku. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness jak również instruktorka pilates, kinezyterapeutka i kinezygerontoterapeutka. Absolwentka socjologii i pedagogiki.
Specjalizuje się w zajęciach prozdrowotnych. Przykłada dużą wagę do techniki i precyzji wykonywanych ćwiczeń.
Dzięki wieloletniej, regularnej praktyce hatha jogi rozwija swój warsztat. Ucząc się pokory oraz cierpliwości dla własnych ograniczeń jest w stanie lepiej zrozumieć swoich podopiecznych. Podczas zajęć przekazuje wiele cennych wskazówek, co wpływa na jakość ćwiczeń oraz zwiększenie świadomości ciała osób ćwiczących.

Marta Iglewska

Choć z zawodu jestem architektem wnętrz, sport zawsze zajmował ważne miejsce w moim życiu. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam w dzieciństwie, kiedy zaczęłam trenować jazdę konną – przez kolejnych 8 lat intensywnie doskonaliłam swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Z czasem okazało się, że równie wielką radość sprawia mi fitness.
Jestem dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej w specjalności fitness -nowoczesne formy gimnastyki, certyfikowanym instruktorem zajęć fitness na trampolinie oraz zajęć typu Power Pump.
Lubię zajęcia dynamiczne, eksplodujące energią i dające pozytywny wycisk 🙂

Dominika

Dominika Zygmunt

Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki. Instruktor rekreacji ze specjalnością fitness. Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji fitness oraz warsztatów i szkoleń.  Ukończone szkolenia dotyczą zdobycia kwalifikacji w prowadzeniu zajęć ABT, TBC, Zdrowy Kręgosłup, TMT, Aktywna Ciąża, Aktywna Mama, GFS. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Już jako siedmiolatka trenowała akrobatykę sportową, a od 4 lat fitness jest moją pasją, radością, spełnieniem, tym, co dodaje mi w życiu energii. Na sali fitness zawsze stara się podchodzić profesjonalnie i ambitnie, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort ćwiczących. Zainteresowania: zdrowy styl życia, podróże.