Instruktorzy fitness

Krystian Bilko

Nazywam się Biłko Krystian. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz PWSFTVIT im. L.Schillera w Łodzi. Na co dzień pracuję jako trener, szkoleniowiec i wykładowca.
Z branżą fitness jestem związany od 2012 roku. Wcześniej uczęszczałem do klasy sportowej. Przez 11 lat trenowałem piłkę ręczną. Doświadczenie zdobywałem na wielu szkoleniach w Polsce i za granicą. Ukończyłem prestiżowe warsztaty oraz kursy, w tym FMS, EXOS Phase 1. Posiadam podyplomowe studia z dietetyki i planowania żywienia.Jestem Instruktorem rekreacji ruchowej, gimnastyki korekcyjnej, indoor cyclingu. Prowadzę zajęcia m.in. wytrzymałościowe, wzmacniające i relaksujące: TBC, HIIT, Core, Sztangi, Stretching, Oddechowe.
Na swoich treningach dbam o bezpieczeństwo i odpowiednią atmosferę. Uczę
świadomości własnego ciała i daję wskazówki jak należy o nie dbać. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym oraz motorycznym.
Obecnie współpracuję z Akademią Teatralną im. A. Zelwerowicza w Warszawie, gdzie zajmuję się przygotowaniem mentalnym i fizycznym młodych studentów aktorstwa oraz filmowców. Prowadzę szkolenia dla firm i zespołów z zakresu odpowiedniego podejścia do treningu, świadomości ruchu, odżywiania, regeneracji potreningowej. Ponadto interesuję się filmem, triathlonem, naturą.

Dominika

Dominika Zygmunt

Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki. Instruktor rekreacji ze specjalnością fitness. Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji fitness oraz warsztatów i szkoleń.  Ukończone szkolenia dotyczą zdobycia kwalifikacji w prowadzeniu zajęć ABT, TBC, Zdrowy Kręgosłup, TMT, Aktywna Ciąża, Aktywna Mama, GFS. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Już jako siedmiolatka trenowała akrobatykę sportową, a od 4 lat fitness jest moją pasją, radością, spełnieniem, tym, co dodaje mi w życiu energii. Na sali fitness zawsze stara się podchodzić profesjonalnie i ambitnie, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort ćwiczących. Zainteresowania: zdrowy styl życia, podróże.