Instruktorzy fitness

Marta Iglewska

Choć z zawodu jestem architektem wnętrz, sport zawsze zajmował ważne miejsce w moim życiu. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam w dzieciństwie, kiedy zaczęłam trenować jazdę konną – przez kolejnych 8 lat intensywnie doskonaliłam swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Z czasem okazało się, że równie wielką radość sprawia mi fitness.
Jestem dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej w specjalności fitness -nowoczesne formy gimnastyki, certyfikowanym instruktorem zajęć fitness na trampolinie oraz zajęć typu Power Pump.
Lubię zajęcia dynamiczne, eksplodujące energią i dające pozytywny wycisk 🙂

Małgosia Łysik

Od ponad 10 lat związana z branżą fitness, jako szkoleniowiec, trener, instruktor i manager. Doświadczenie i wiedzę na temat efektywnego treningu , którą Małgosia zdobyła Polsce i UK Cały przekazuje klubowiczom. Swoją pasją i doświadczeniem zaraża innych, każde zajęcia są wyzwaniem, ale i dobrą zabawą dla uczestników.
Jako osoba Małgosia jest pełna energii, entuzjazmu i zawsze stara się podzielić tym z otoczeniem. W pracy zaangażowana, profesjonalna i skupiona na uczestnikach zajęć.

Artur Wożniak

Instruktor Karate, uprawnienia wydane przez TKKF, instruktor kulturystyki, trener personalny, po kursie „dietetyka sportowa”
Prowadzi zajęcia karate, kursy samoobrony, treningi personalne,
Ma indywidualne podejście do każdego ucznia, podchodzi bardzo ambicjonalnie do wytyczonych celów swoich podopiecznych, wspiera, motywuje, uczy.
Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, jego motto to „ jeżeli nie podejmiesz walki to już przegrałeś”
Na zajęciach na pewno nie będzie nudno – Artur nie boi się eksperymentować, co chwila ma nowe pomysły, które z wielką pasją wdraża do treningów swoich podopiecznych.

Katarzyna Babenko

Od dziecka jestem związana z tańcem, który zawsze odgrywał dla mnie ważna rolę. Tańcu poświęciłam 16 lat życia. Później odnalazłam swoją pasję w ZUMBIE. Zostałam instruktorką Zumba Fitness, aby móc dzielić się swoją pasją z innymi. ZUMBA – skuteczny, innowacyjny i wprawiający w dobry nastrój trening, przeznaczony dla każdego. Według mnie, to najlepszy patent na dobry humor oraz spalenia zbędnych kalorii. Zapraszam i do zobaczenia na zajęciach.

Julia_Milewska_2-(002)

Julia Milewska

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego. Dyplomowana instruktorka fitness, do tego młoda, zdolna, ambitna, pełna pozytywnej energii i zawsze uśmiechnięta. Swoje życie ze sportem zaczęła od tańca, który trenowała 10 lat zdobywając wiele złotych medali w licznych kategoriach. Poza tym uczęszczała na zajęcia z akrobatyki sportowej. Porzuciła jednak karierę tancerki, aby bardziej skupić się na fitnessie, który okazał się jej największą pasją! Zawsze sumiennie przygotowana do zajęć. Treningi składają się z porządnej rozgrzewki, mocnego wycisku oraz wyciszający stretching. Julia ciągle się rozwija i pogłębia swoje umiejętności. Najbardziej cieszy ją uśmiech na twarzach jej podopiecznych, od których czerpie energię i zapał do pracy!

Dominika

Dominika Zygmunt

Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki. Instruktor rekreacji ze specjalnością fitness. Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji fitness oraz warsztatów i szkoleń.  Ukończone szkolenia dotyczą zdobycia kwalifikacji w prowadzeniu zajęć ABT, TBC, Zdrowy Kręgosłup, TMT, Aktywna Ciąża, Aktywna Mama, GFS. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Już jako siedmiolatka trenowała akrobatykę sportową, a od 4 lat fitness jest moją pasją, radością, spełnieniem, tym, co dodaje mi w życiu energii. Na sali fitness zawsze stara się podchodzić profesjonalnie i ambitnie, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort ćwiczących. Zainteresowania: zdrowy styl życia, podróże.