Trenerzy Personalni

Rafał Niezgoda

tel. 519 707 026

Całe dotychczasowe życie wiąże ze sportem i rekreacją ruchową. Przez 14 lat uprawiał piłkę nożną, a w 2012 roku uczestniczył w obozie treningowym z Robertem Lewandowskim. Siłownią zainteresowali go starsi bracia w 2009 roku i wówczas kulturystyka stała się jego pasją. Całkowicie poświęcił się budowaniu własnej sylwetki oraz rozwojowi motorycznemu swojego ciała.
Od 2014 roku jest licencjonowanym Instruktorem Sportu o specjalności Instruktor Kulturystyki z uprawnieniami wydanymi przez Ministerstwo Sportu. Specjalizacja: trening funkcjonalny oraz sporty sylwetkowe.
„Na Naszych wspólnych treningach zarażę Cię moją pasją, sprawię że również pokochasz ten sport, że stanie się on przyjemnością i Będziesz zadowoloną z siebie osobą stawiająca przed sobą kolejne wyzwania”.

t2

Kamil Strumiński

tel. 607 247 627

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem sportowym z sukcesami na arenie krajowej. Spełniający się w tym co kocha od 2008 roku. Swym pozytywnym nastawieniem zaraża każdego człowieka nadając mu wiarę w swoje możliwości. Specjalista w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki. Dyplomowany dietetyk w specjalności: Poradnictwo żywieniowe. Obecnie kształcący się na uczelni Wyższa Szkoła Medyczna, na kierunku radiologia. Uczestnik badań naukowych z zakresu fizjoterapii i żywienia. Jego motto brzmi: „Idąc przez Życie nie sztuką jest się przewrócić, ale wstać i iść dalej”.

Kuba Zakaszewski_3

JAKUB ZAKASZEWSKI

tel. 506 377 012

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się już od najmłodszych lat. Dzięki rodzicom, którzy wpajali we mnie wiele dziedzin sportu, próbując odnaleźć właściwe dla mnie miejsce. Były to sporty wyczynowe, sporty wodne i zimowe, aż w końcu odnalazłem swoje miejsce w kulturystyce, którą zaraził mnie mój trener w siłowni. Przygodę z kulturystyką rozpocząłem w 2001 roku i trwa aż do dziś.

Od 2005 roku jestem licencjonowanym Instruktorem Sportu o specjalności Kulturystyka z uprawnieniami wydanymi przez Ministerstwo Sportu, uzyskanymi w Polskim Związku Fitness, Kulturystyki i Trójboju Siłowego (PZKFiTS), mam certyfikat Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness (IFBB).
Posiadam również uprawnienia ratownika wodnego WOPR.

W 2006 roku tak naprawdę poznałem smak i czar tego pięknego, jakże ciężkiego sportu. Pełnego wielu wyrzeczeń i wymagającego cierpliwości. Wtedy pierwszy raz wziąłem udział w zawodach.

2006 – Debiuty Kulturystyczne w Ostrowi Mazowieckiej – II miejsce w kategorii do 90 kg. mężczyzn.
2007 – Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Par w Kulturystyce.
2009 – XXXIII Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Kulturystyce i Fitness.

Oprócz Kulturystyki i sportów siłowych bardzo lubię jazdę na rowerze. W okresie letnim mój zapał do tego sportu nigdy nie stygnie. Moją zimową pasją jest snowboard. Wyjeżdżam nawet w weekendy, gdy tylko pozwala na to czas. Ostatnio zafascynował mnie wakeboard i ćwiczenia na taśmach TRX.