Trenerzy Personalni

Rafał Niezgoda

Całe dotychczasowe życie wiąże ze sportem i rekreacją ruchową. Przez 14 lat uprawiał piłkę nożną, a w 2012 roku uczestniczył w obozie treningowym z Robertem Lewandowskim. Siłownią zainteresowali go starsi bracia w 2009 roku i wówczas kulturystyka stała się jego pasją. Całkowicie poświęcił się budowaniu własnej sylwetki oraz rozwojowi motorycznemu swojego ciała.
Od 2014 roku jest licencjonowanym Instruktorem Sportu o specjalności Instruktor Kulturystyki z uprawnieniami wydanymi przez Ministerstwo Sportu. Specjalizacja: trening funkcjonalny oraz sporty sylwetkowe.
„Na Naszych wspólnych treningach zarażę Cię moją pasją, sprawię że również pokochasz ten sport, że stanie się on przyjemnością i Będziesz zadowoloną z siebie osobą stawiająca przed sobą kolejne wyzwania”.

Maciek Tyka

Mam na imię Maciek, jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz certyfikowanym trenerem Polskiej Akademii Sportu.
Moją największą pasją jest aktywność fizyczna i praca nad własnym ciałem, na co od wielu lat poświęcam każdą wolna chwilę. Regularnie ćwiczę trójbój siłowy, podnoszenie ciężarów, crossfit, kalistenikę oraz gimnastykę. Pływam i dużo jeżdżę rowerem.
Doświadczenie z wielu dyscyplin sportu daje moim klientom tę korzyść, że prowadzone przeze mnie treningi są różnorodne i ukierunkowane na wszechstronny rozwój ciała. Specjalizuję się w treningach siłowych oraz funkcjonalnych nastawionych na poprawę cech motorycznych, kalistenice, czyli treningu z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała, a także ćwiczeniach wzmacniających i treningach typu cross.
Stale pogłębiam wiedzę na temat zdrowego stylu życia oraz nowych metod treningowych. Staram się zarazić innych swoim entuzjazmem do sportu, gdyż sport przynosi nie tylko korzyści zdrowotne i estetyczne, ale także kształtuje ważne cechy charakteru potrzebne w codziennym życiu.
Jako trener personalny pomogę Ci poprawić ogólną sprawność fizyczną, zwiększyć mobilność, rozciągnąć przykurczone mięsnie, spalić zbędny tłuszcz czy rozbudować tkankę mięśniową. Możesz mieć pewność, że opracuję odpowiedni dla Ciebie plan treningowy, którego realizacja spełni wszystkie Twoje oczekiwania, zarówno te związane z budowaniem wymarzonej sylwetki, jak i dotyczące poprawy cech motorycznych.

marta12

Marta Wojtowicz

Trenerka personalna, instruktorka kulturystyki, masażystka, zawodniczka fitness, a dawniej piłki nożnej. Wielokrotna medalistka na arenie Polskiej i Międzynarodowej w sportach sylwetkowych i piłce nożnej oraz Rekordzistka Guinnessa. W treningu osobistym gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu . Specjalizuje się w redukcji stresu , tkanki tłuszczowej czy zbudowanie masy mięśniowej u klienta. Zawsze stosuje metody i zasady treningowe sprawdzone w sporcie na arenie treningu personalnego Tylko ciężka praca i odpowiednie nastawienie mentalne daje optymalny sukces. Pełna profesjonalizmu zarówno na zajęciach jak i treningach personalnych, zawsze doradzi jak się zdrowo i racjonalnie odżywiać. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta, określa sposób wykonywania ćwiczeń, który dla każdego jest inny, co wynika z indywidualnej biomechaniki, budowy stawów oraz predyspozycji genetycznych. Zawsze uśmiechnięta i otwarta, uwielbia pracę z ludźmi, wie jak zmobilizować swoich klientów do ciężkiej pracy. Pozytywna energia to nieodzowny element jej treningów. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta, określa sposób wykonywania ćwiczeń, który dla każdego jest inny, co wynika z indywidualnej biomechaniki, budowy stawów oraz predyspozycji genetycznych, największą satysfakcję czerpie z treningów funkcjonalnych o dużej intensywności. Zawsze wyznacza sobie nowe cele i ambitnie je realizuje. Pasjonatka treningów siłowo wytrzymałościowych, motoryzacji i sportów extreme. Motto „Rób zawsze to co kochasz a nigdy nie będziesz musiał pracować”

t2

Kamil Strumiński

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem sportowym z sukcesami na arenie krajowej. Spełniający się w tym co kocha od 2008 roku. Swym pozytywnym nastawieniem zaraża każdego człowieka nadając mu wiarę w swoje możliwości. Specjalista w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki. Dyplomowany dietetyk w specjalności: Poradnictwo żywieniowe. Obecnie kształcący się na uczelni Wyższa Szkoła Medyczna, na kierunku radiologia. Uczestnik badań naukowych z zakresu fizjoterapii i żywienia. Jego motto brzmi: „Idąc przez Życie nie sztuką jest się przewrócić, ale wstać i iść dalej”.

Kuba Zakaszewski_3

JAKUB ZAKASZEWSKI

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się już od najmłodszych lat. Dzięki rodzicom, którzy wpajali we mnie wiele dziedzin sportu, próbując odnaleźć właściwe dla mnie miejsce. Były to sporty wyczynowe, sporty wodne i zimowe, aż w końcu odnalazłem swoje miejsce w kulturystyce, którą zaraził mnie mój trener w siłowni. Przygodę z kulturystyką rozpocząłem w 2001 roku i trwa aż do dziś.

Od 2005 roku jestem licencjonowanym Instruktorem Sportu o specjalności Kulturystyka z uprawnieniami wydanymi przez Ministerstwo Sportu, uzyskanymi w Polskim Związku Fitness, Kulturystyki i Trójboju Siłowego (PZKFiTS), mam certyfikat Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness (IFBB).
Posiadam również uprawnienia ratownika wodnego WOPR.

W 2006 roku tak naprawdę poznałem smak i czar tego pięknego, jakże ciężkiego sportu. Pełnego wielu wyrzeczeń i wymagającego cierpliwości. Wtedy pierwszy raz wziąłem udział w zawodach.

2006 – Debiuty Kulturystyczne w Ostrowi Mazowieckiej – II miejsce w kategorii do 90 kg. mężczyzn.
2007 – Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Par w Kulturystyce.
2009 – XXXIII Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Kulturystyce i Fitness.

Oprócz Kulturystyki i sportów siłowych bardzo lubię jazdę na rowerze. W okresie letnim mój zapał do tego sportu nigdy nie stygnie. Moją zimową pasją jest snowboard. Wyjeżdżam nawet w weekendy, gdy tylko pozwala na to czas. Ostatnio zafascynował mnie wakeboard i ćwiczenia na taśmach TRX.