Fat Burnning
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 450 Stopień trudności dla wszystkich Fat burnning to inaczej trening obwodowy. Jest bardzo ciekawym i skutecznym rozwiązaniem dla poprawy kondycji ogólnej wydolności organizmu. Zestaw ćwiczeń angażujących wszystkie partie ciała. Trening obwodowy może mieć bardzo różnorodny plan, a ilość ćwiczeń ustala się odpowiednio do ilości osób uczestniczących w zajęciach.   Każde ćwiczenie wzmacniające trawa mniej więcej 1:30 minuty. Pomiędzy stacjami 45-sekundowe cardio pozwala przyspieszyć spalanie i polepsza kondycje. Jest to intensywny oraz przede wszystkim bardzo dynamiczny trening całego ciała, w którym nie ma miejsca na nudę!  Podczas zajęć wykorzystywane są sprzęty takie jak stepy, sztangi, małe oraz duże piłki, gumy, hantle itp. Zapraszamy! Read more!
Power Pump
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 400 Poziom trudności dla wszystkich Idea zajęć Power Pump powstała w Nowej Zelandii w latach  90-tych. Wymyślili ją członkowie grupy Les Mills. Bardzo szybko koncepcja ćwiczeń ze sztangą upowszechniła się na świecie, również w Europie. W Polsce zajęcia pojawiły się m.in. dzięki Ince Szymański, która wprowadziła i rozpropagowała swój autorski program oparty na pomyśle Les Mills, a nazwała go Magic Bar ®. Zajęcia te funkcjonują także pod nazwą body pump.    Są to zajęcia prowadzone w grupie, przez instruktora, na których wykorzystuje się sztangi, często stepy lub inne przybory do ćwiczeń. Ćwiczenia wykonywane na zajęciach, to ćwiczenia znane z siłowni: martwy ciąg, squat, wyciskanie francuskie itp.Ćwiczenia wykonywane są do muzyki, z reguły jeden utwór przeznaczony jest  na jedną grupę mięśni. Ćwiczenia są tak dobrane, aby w trakcie zajęć wzmocnić wszystkie podstawowe grupy mięśniowe. Jest to trening kompleksowy, ogólnorozwojowy. Na zajęciach stosuje się obciążenia od 800 g do 23 kg, w zależności od zaawansowania uczestnika zajęć oraz ćwiczonej grupy mięśni. Zakres obciążeń dobiera się indywidualnie, dzięki czemu na zajęciach mogą ćwiczyć równocześnie osoby początkujące i zaawansowane. Charakterystyczne dla tej koncepcji ćwiczeń jest to, że choreografia na zajęciach jest zawsze taka sama, łącznie z muzyką. Dzięki […] Read more!
ABT
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 400 Poziom trudności dla wszystkich ABT (Abdominal, Buttocks, Thighs) to zajęcia fitness nastawione na kształtowanie sylwetki, zwłaszcza dolnych partii ciała (brzuch, uda, pośladki). Ćwiczenia są średnio intensywne, opierają się na step aerobiku (prostym układzie choreograficznym wykonywanym na stepie) oraz stretchingu (rozciąganiu) w rytmie energetycznej muzyki klubowej. Mimo że zajęcia mają za zadanie rzeźbić mięśnie brzucha, pośladków i ud, dzięki elementom stretchingu rozwijają mięśnie całego ciała. Plusy ABT to kształtowanie smukłej sylwetki, poprawa kondycji oraz elastyczności skóry. Udział w zajęciach może wziąć każdy. Jeśli do tej pory nie miało się styczności ze stepem, na pierwszych zajęciach można się czuć odrobinę zagubionym. Układ na stepie jest komponowany przez prowadzącego zajęcia, który ćwiczy razem z uczestnikami. Układ jest prosty i nie trzeba się bać, że będziemy mieli problem z jego zapamiętaniem, opiera się bowiem na wielokrotnych powtórzeniach. Początek układu to zazwyczaj prosty ruch (np. step touch, czyli krok w prawo, krok w lewo z rękami opartymi na biodrach), do którego dołączane są kolejne elementy – step touch z podniesieniem rąk, knee up (kolano w górę) czy kick (kopnięcie). W razie wątpliwości, o jaki krok chodzi, zawsze można spojrzeć w lustro lub na osobę ćwiczącą obok. Na koniec […] Read more!
TBC
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 400 Poziom trudności dla wszystkich TBC (ang. Total Body Conditioning)  jest treningiem ogólnorozwojowym i kompleksowym, który skupia się na ćwiczeniach mięśni wszystkich partii ciała od ramion poprzez linię biustu, brzuch i uda aż do pośladków. Ogólnie zajęcia zawierają dwie grupy ćwiczeń: siłowe, które pozwalają wyrzeźbić mięśnie oraz aerobowe, które zapewniają spalanie tkanki tłuszczowej. Trening wpływa również korzystnie na zwiększenie wydolności fizycznej organizmu, a także wzmocnienie siły mięśni.  Zajęcia odbywają się w rytm szybkiej muzyki dyskotekowej. Układ ćwiczeń jest stosunkowo łatwy i nie zawiera żadnych ryzykownych ewolucji, dzięki czemu możliwość kontuzji jest minimalna. Dlatego zajęcia te należą do bezpiecznych. Nie jest wymagane również szczególne przygotowanie. Z tego powodu można je polecić osobom początkującym, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fitnessem. Chociaż ze względu na kompleksowy trening bardzo często uczestniczą w nich również osoby średniozaawansowane lub zaawansowane. Formuła zajęć pozwala przygotować organizm do bardziej intensywnych treningów. Po kilku miesiącach regularnych ćwiczeń TBC można przejść do bardziej zaawansowanych treningów, które wymagają większej sprawności fizycznej. Instruktorzy fitnessu podkreślają, że zajęcia te przeznaczone są dla wszystkich osób, którym zależy na dobrym samopoczuciu i świetnym wyglądzie całego ciała. Dodają również przy okazji, że fitness to nie tylko treningi, ale sposób […] Read more!
Piękna Sylwetka
CZAS 55 minut Spalone kalorie do 400 Stopień trudności dla wszystkich Piękna Sylwetka to trening łączący ćwiczenia aerobowe (przyspieszające oddech i puls ) i ćwiczenia wzmacniające mięśnie całego ciała. Ćwiczenia wykonuje się do rytmicznej muzyki. Dominują proste kroki i niesprawiające trudności układy choreograficzne. Trening zaczyna się 10 minutową rozgrzewką, po niej następuje część wzmacniająca, czyli ćwiczenia na ręce, nogi, pośladki i brzuch i kończy się rozciąganiem. Dzięki ćwiczeniom skóra jest lepiej ukrwiona i napięta, dlatego ćwiczenia pomagają walczyć z rozstępami i cellulitem. Te zajęcia polecamy wszystkim. Read more!
Turbo spalanie
CZAS 50 minut Spalone kalorie 500 Stopień trudności dla wszystkich Turbo spalanie to interwałowy trening odchudzający. Pozwala na bardzo szybkie pozbycie się tkanki tłuszczowej. Turbo spalanie to trening polegający na wykonywaniu ćwiczeń interwałowych w połączeniu z treningiem typu cardio. Tego rodzaju wysiłek fizyczny powoduje spalanie dużej ilości kalorii, dlatego dość szybko widoczne są jego efektu w postaci utraty tkanki tłuszczowej i spadku masy ciała. Jest nastawiony na spalanie tkanki tłuszczowej i przyspieszenie procesów metabolicznych w organizmie również po treningu. Charakteryzuje się dużą intensywnością oraz małą ilością lub w ogóle brakiem przerw między seriami ćwiczeń. Turbo spalanie angażuje wszystkie grupy mięśni, szczególnie należy pamiętać o utrzymywaniu napiętych mięśni brzucha. Nie można również zapomnieć o regularnym oddychaniu, które pozwala odpowiednio dotlenić poddany wysiłkowi fizycznemu organizm. Pierwsze efekty turbo spalania widoczne są już po kilku treningach. Trwałe efekty przynosi regularne ćwiczenie w programie turbo spalania przez przynajmniej miesiąc. Spada waga, poprawia się kondycja i wytrzymałość organizmu, sylwetka staje się wymodelowana. Turbo spalanie pomaga modelować przede wszystkim mięśnie brzucha, ud i pośladków. Trening angażuje jednak wszystkie grupy mięśni, zatem nie tylko poprawia wytrzymałość i wydolność organizmu, ale także poprawia proporcje całej sylwetki. Turbo spalanie przyspiesza także procesy metaboliczne zachodzące w organizmie, co sprawia, że […] Read more!
Full Body Workout
CZAS 50 minut Spalone kalorie 450 Stopień trudności dla wszystkich Full Body Workout to inaczej trening siłowy całego ciała. Polega na takim doborze ćwiczeń, aby podczas jednej sesji treningowej pobudzić do pracy wszystkie najważniejsze partie mięśniowe.    Full Body Workout – dla kogo jest polecany?   Full Body Workout to cwiczenia dla wszystkich.  Read more!
Interwał HIIT (Nowe Zajęcia!)
CZAS 50 minut Spalone kalorie 450 Stopień trudności dla wszystkich Lubisz wyzwania? Zależy Ci na doskonałej formie? Interval HIIT to zajęcia dla Ciebie. Trening funkcjonalny, oparty na interwale i treningu obwodowym. Doskonały, ogólnorozwojowy program o wysokiej intensywności dla każdego kto liczy na szybkie efekty. Opiera się na maksymalnym wysiłku przy jak najmniejszych przerwach, angażuje wszystkie partie mięśniowe ciała, a ćwiczenia są opracowane tak, by można je było dostosować do indywidualnych preferencji ćwiczącego (inaczej ćwiczyć będzie osoba otyła, a inaczej sportowiec pracujący nad wydolnością). Poza tym jednym z założeń jest ciągłe przełamywanie maksymalnej bariery wydolnościowej organizmu, dzięki czemu ten stale podnosi sobie poprzeczkę. Bardzo mocno podkręca Twój metabolizm sprawiając, że spalasz kalorie nie tylko podczas treningu, lecz również długo po nim. Idealny dla osób, które chcą zrzucić wagę oraz poprawić swoją wydolność. Po tych zajęciach na pewno wyjdziesz zmęczony, ale jednocześnie w pełni usatysfakcjonowany! Read more!
Stretching
Czas 50 minut Spalone kalorie do 300 Poziom trudności dla wszystkich Czujesz się spięty, odczuwasz zmniejszoną ruchomość czy sztywność w stawach? To znaczy, że te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Rozciąganie całego ciała, rozluźnienie i uelastycznianie wszystkich mięśni, zwiększenie ruchomości w stawach - to główne walory tych zajęć. Przyjdź, rozluźnij się i zlikwiduj efekty stresu każdego dnia. Cierpliwy instruktor dokładnie wytłumaczy każde ćwiczenie i sprawi, że znakomicie zrelaksujesz swe ciało i umysł. Zajęcia absolutnie dla wszystkich jako uzupełnienie codziennej aktywności. Read more!
Stabilizacja Funkcjonalna
CZAS 45 minut Spalone kalorie do 400 Poziom trudności dla wszystkich Jest to trening stabilizujący polegający na pozycjonowaniu kręgosłupa, przy jednoczesnym utrzymaniu całego ciała w równowadze podczas ruchu i bezruchu. Celem treningowym jest poprawienie stabilności tułowia, a w konsekwencji całego ciała. Uczy prawidłowych nawyków ruchowych czyli np. właściwego napięcia mięśni brzucha przed dźwignięciem ciężaru. Zalety treningu: łatwość w utrzymaniu prostej postawy lepsze poczucie równowagi większa siła, którą można wykorzystać w sportach mniejsze ryzyko kontuzji obniżenie ryzyka pojawienia się bólów krzyża Read more!
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA Z ELEMENTAMI TAŃCA DLA DZIECI
Gimnastyka Ogólnorozwojowa z elementami tańca dla dzieci – to zajęcia dla dzieci z zestawami ćwiczeń ogólnych – polecanych dla zwiększenia sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej rozwiną w dziecku cechy psychomotoryczne takie jak: orientacja w przestrzeni, zręczność, refleks, spostrzegawczość oraz poprawiają kondycję fizyczną, a także korzystnie wpłyną na ogólny rozwój dziecka, wzmocnią organizm jak również będą kształtować prawidłową postawę dziecka. Prowadzone są one w atrakcyjny sposób, z wykorzystaniem gier i zabaw ruchowych oraz tańca. Na zajęciach będą wykorzystywane najprostsze elementy biegu, rzutu, skoku, pełzania, czworakowania i ćwiczeń równowagi. Read more!
Dance Mix Kids
Czas 45 minut ZUMBA KIDS to zajęcia o charakterystyce taneczno-zabawowej, stanowiące połączenie tańca wraz z przyjemnie spędzonym czasem. Lekcje odbywają się w wesołej atmosferze, muzyka jest energiczna i porywająca do tańca, głównie są to rytmy latino, ale także utwory przeznaczone do zabaw z dziećmi. Jest to 45 minut fantastycznej zabawy, dzięki której Państwa dziecko poprawi swoją koordynację ruchową, a także wzmocni i rozciągnie ciało.  Read more!
Balance
Czas 50 minut Spalone kalorie do 270 Poziom trudności dla wszystkich Balance to forma ćwiczeń fizycznych zajmująca się ciałem człowieka, jego umysłem i tym co łączy umysł z ciałem, czyli oddychaniem. Celem tych praktyk jest osiągnięcie wewnętrznej harmonii i wzmocnienie ciała. Ciało sztywne i napięte należy rozciągnąć i rozluźnić, ciało zbyt rozluźnione należy wzmocnić. Zajęcia polegają na połączeniu ćwiczeń oddechowych, ruchowych, które wykonuje się przy relaksacyjnej muzyce. Wzmacniają siłę mięśni, poprawiają równowagę, a także koordynację ruchową, przyczynia się do zwiększenia elastyczności ciała i wewnętrznej równowagi, eliminuje stres. Read more!
GFS & Interval
CZAS 50-55 minut Spalone kalorie 500 - 1000  Stopień trudności dla wszystkich Trening GFS (Global Fitness System) jest to połączenie ćwiczeń wzmacniających wszystkie partie ciała. Zajęcia maja charakter obwodowy. Trening składa się  z rozgrzewki, części głównej w które jest pięc serii, każda po 5 różnych ćwiczeń oraz na koniec, krótkie rozciąganie. Do całego treningu dopasowana jest muzyka.  Dodatkowo aby urozmaicić trening na zmianę  z zajęciami GFS jest prowadzony intensywne interwały, dzięki którym można spalić nawet do 1000 kcal. Read more!
BIKINI CHALLENGE
CZAS 55 minut Spalone kalorie do 300 Stopień trudności dla wszystkich Kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniający oraz kształtujący nasze ciało. Na zajęciach ćwiczymy wszystkie partie mięśni z użyciem sztang, hantli oraz stepu. Jest to trening funkcjonalny polegający na wzmocnieniu mięśni bez rozbudowywania masy mięśniowej. Poprawiając przy tym wytrzymałość, siłę oraz kondycję. Na zajęciach pozbędziemy się tkanki tłuszczowej i wysmuklimy sylwetkę. Read more!
Pilates/Stretching
Czas 50 minut Spalone kalorie do 300 Poziom trudności dla wszystkich Zestaw ćwiczeń wzmacniających i rozciągających, ukierunkowane na mięśnie wewnętrzne, stabilizujące kręgosłup i poprawiające sylwetkę. Zajęcia odbywają się przy relaksacyjnej muzyce, ujędrniają i wysmuklają sylwetkę, ciało staje sie sprężyste i poprawia się jego wygląd. Read more!
Power Joga
Czas 50 minut Spalone kalorie do 300 Poziom trudności dla wszystkich Power Yoga najskuteczniejsza odmiana jogi składająca sie z serii asan  prowadzonych dynamicznie ale ostroznie. Nie ma przeciwskazań ani ograniczen zdrowotnych czy wiekowych, a wrecz zalecana jest przy rożnego typu schorzeniach. Asany przeplatane sa tzw: vinyasami  które otrzymują nasze ciało w odpowiedniej temperaturze. Przynosi szybki efekty rozluźnienia, elastyczności, wzmocnienia i pogłębienia świadomości ciała.  Read more!
Zdrowy Kręgosłup
Czas 50 minut Spalone kalorie do 270 Poziom trudności dla wszystkich Ćwiczenia pomagające zwiększyć przestrzenie między tzw. dyskami kręgosłupa, a poszczególnymi kręgami, co niweluje bóle w kręgosłupie, wynikające z „siedzącego trybu życia”. Jednocześnie na zajęciach mobilizujemy kręgosłup do większej ruchomości i wzmacniamy mięśnie brzucha oraz grzbietu, odpowiedzialnie za utrzymanie prawidłowej postawy, sylwetki i sprawności. Ćwiczenia z wykorzystaniem małych i dużych piłek.  Read more!
Samba Fit
Czas 50 minut Spalone kalorie do 600 Poziom trudności dla wszystkich Samba to urokliwy, żywiołowy taniec afro brazylijski, mający bardzo korzystny wpływ na zdrowie psychofizyczne. Zajęcia uaktywniają niemal wszystkie partie ciała, poprawiają kondycję, gibkość, wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, a zarazem relaksują, pozwalając odreagować codzienne stresy.  Read more!
Zumba Golden
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 600 Stopień trudności dla wszystkich Zajęcia Zumba Golden skierowane są do początkujących, do aktywnych osób starszych, kobiet w ciąży oraz osób o ograniczonych możliwościach ruchowych. To zajęcia fitnessowo- taneczne oparte na bardzo prostych choreografiach do rytmów takich jak: merengue, salsa, cumbia, taniec brzucha, tango, flamenco. Read more!
Zumba
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 600 Poziom trudności dla wszystkich To inspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzą niepowtarzalną atmosferę. Rytmy takie jak marenge,salsa, cumbia, reggeton, flamenco, samba, taniec brzucha porwą Cię do zabawy. Kombinacja kroków to unikalna formuła Zumby. Read more!
Kettlebells
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 400 Stopień trudności dla wszystkich Innowacyjny, niepowtarzalny trening.  Smukła i atletyczna sylwetka dla Ciebie. Ćwiczenia z kettlebells umożliwiają harmonijne kształtowanie sylwetki, poprawiają siłę i wytrzymałość. Celem zajęć jest wytrenowanie ciała, które w efekcie ma być silne, a przy tym smukłe i atletyczne.  Read more!
Cross Forma
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 400 Poziom trudności dla wszystkich Zajęcia o bardzo wysokiej intensywności oparte na treningu funkcjonalnym. Mają na celu ukształtowanie sylwetki jak również wypracowanie szeroko pojętej sprawności fizycznej. Podczas ćwiczeń używane będą sztangi, piłki lekarskie, liny czy kettlebells Read more!
STEP&SHAPE
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 600 Poziom trudności dla wszystkich Dynamiczne zajęcia prowadzone przy wykorzystaniu stepów - zarówno w części pierwszej o charakterze rozgrzewki, jak i drugiej podczas wzmacniania poszczególnych partii mięśniowych. Podczas rozgrzewki wykorzystywane są podstawowe kroki połączone w krótki, nieskomplikowany układ. Po niej następuje część właściwa oparta na ćwiczeniach wzmacniających, przy jednoczesnym utrzymaniu pracy cardio przez cały czas trwania zajęć. Wpływają one korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacniają układ oddechowy. Zajęcia zarówno dla osób początkujących jak i dla zaawansowanych. Read more!
TMT
CZAS 50 minut Spalone kalorie d0 600 Stopień trudności dla wszystkich Total Muscle Training. Najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Ćwiczenia wykonywane są na trzech poziomach intensywności oraz trzech poziomach zaawansowania. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu! Read more!
FIT BALL
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 350 Poziom trudności dla wszystkich Zajęcia z wykorzystaniem piłek gimnastycznych wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Celem tych zajęć jest poprawa równowagi i stabilizacji ciała poprzez wykonywanie ćwiczeń równoważnych, siłowych oraz izometrycznych na piłce lub z piłką. Trening składa się z 10 min prostej rozgrzewki (z piłką lub bez), 30-35 min części głównej (z piłką) i 5-10 min strechingu (z piłką). Podczas zajęć oprócz piłek gimnastycznych wykorzystywane są hantle, taśmy i inne przybory.   Read more!
Body Shape
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 350 Poziom trudności dla wszystkich Zajęcia body shape, nazywane niekiedy w grafikach klubów body sculp, body styling lub w skrócie po prosu BS, to kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających. W czasie lekcji wykorzystuje się takie przybory jak, min.: stepy, ciężarki czy gumy. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice, bezpieczeństwie i dokładności wykonywanych ćwiczeń.   Dla kogo BS? W klubach fitness przyjmuje się, że zajęcia BS przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Niewielka intensywność i nieskomplikowany pod względem koordynacyjnym zestaw ćwiczeń, pozwalają uczestniczyć w nich wszystkim, bez względu na wiek, płeć i wydolność fizyczną. BS zalecany jest osobom początkującym. Umiarkowane tempo, regulowany dobór obciążenia pozwalają ćwiczyć każdemu. Podczas BS można poznać podstawowe kroki aerobowe oraz technikę ćwiczeń wzmacniających. To także dobry wprowadzający trening dla tych, którzy po raz pierwszy wybierają się na siłownię.   Jak wyglądają zajęcia? Zajęcia body shape, jak każda lekcja aerobiku, rozpoczynają się rozgrzewką. Składają się na nią podstawowe kroki, połączone w proste sekwencje. W ten sposób przygotowujemy organizm do czekającej go pracy. Po 10 –12 minutowej rozgrzewce przystępujemy do ćwiczeń wzmacniających. Zaczynamy od pozycji wysokich. Od instruktora zależy dobór ćwiczeń i przyborów. Następnie przechodzimy do ćwiczeń wzmacniających na macie. […] Read more!