lut 10

Samba Fit

by Karol in 0 comments
Czas 50 minut Spalone kalorie do 600 Poziom trudności dla wszystkich Samba to urokliwy, żywiołowy taniec afro brazylijski, mający bardzo korzystny wpływ na zdrowie psychofizyczne. Zajęcia uaktywniają niemal wszystkie partie ciała, poprawiają kondycję, gibkość, wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, a zarazem relaksują, pozwalając odreagować codzienne stresy. 
lut 10

Zumba Golden

by Karol in 0 comments
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 600 Stopień trudności dla wszystkich Zajęcia Zumba Golden skierowane są do początkujących, do aktywnych osób starszych, kobiet w ciąży oraz osób o ograniczonych możliwościach ruchowych. To zajęcia fitnessowo- taneczne oparte na bardzo prostych choreografiach do rytmów takich jak: merengue, salsa, cumbia, taniec brzucha, tango, flamenco.
lut 10

Zumba

by Karol in 0 comments
CZAS 50 minut Spalone kalorie do 600 Poziom trudności dla wszystkich To inspirowane latynoskimi rytmami połączenie tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzą niepowtarzalną atmosferę. Rytmy takie jak marenge,salsa, cumbia, reggeton, flamenco, samba, taniec brzucha porwą Cię do zabawy. Kombinacja kroków to unikalna formuła Zumby.