Długo walczyliśmy, ale PRZEGRALIŚMY BITWĘ

11 maja, 2021 by in Aktualności

Kochani Strefowicze,

Długo walczyliśmy, ale PRZEGRALIŚMY BITWĘ

W dniu dzisiejszym właściciel STREFY FORMY otrzymał nakaz powstrzymania się od prowadzenia działalności związanej z poprawą kondycji fizycznej i sportem oraz dzielności obiektów sportowych. Decyzja zaskakująca biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną i luzowanie obostrzeń. Oczywiście będziemy się odwoływać bo PRAWO jest po naszej stronie –zawsze działaliśmy zgodnie z obowiązującymi Rozporządzeniami ograniczając korzystanie z naszego obiektu tylko do osób wymienionych w danym okresie w Rozporządzeniu.

Nie chcemy być tacy jak ONI – MY NIE BĘDZIEMY ŁAMAĆ PRAWA i dostosujemy się do wydanej decyzji. ONI niestety wygrali tę bitwę bo my w starciu z tak potężną wytoczoną bronią nie mieliśmy żadnych szans choć jak wiecie walczyliśmy z całych sił ponosząc przy tym ogromne straty.

Liczymy, że już za chwile przestaną płynąć rozkazy z góry, a osoby które, stoją na straży prawa zaczną podejmować decyzje zgodnie ze swoim sumieniem, ślubowaniem i w oparciu o fakty.

Już 29 maja zgodnie z Rozporządzeniem wszystkie obiekty sportowe będę mogły działać w wysokim reżimie sanitarnym – zatem wówczas MY też będziemy już otwarci, choć liczymy na termin wcześniejszy – trzymajcie kciuki.

DO ZOBACZENIE JUŻ NIEBAWEM –pamiętajcie liczymy na WAS.

About The Author: