Instruktorzy fitness

Olga_jachowicz-(002)

Olga Jachowicz

Z wykształcenia dietetyk i magister administracji z pasji została, dyplomowaną instruktorką ze specjalnością fitness nowoczesne formy gimnastyki. Kilka lat temu odkryła, że fitness to jej pasja połączyła go z miłością do siłowni i od kilku lat pracuje jako instruktor. Ponieważ, dużo wymaga od siebie i od innych, cały czas dokształca się. Na swoich zajęciach jest zawsze uśmiechnięta i dynamiczna, uwielbia zajęcia wzmacniające oraz wydolnościowe, takie z których na pewno nie wyjdziesz „na sucho”. Każdy trening to dla niej dobra zabawa, jednakże bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń to priorytet, na który kładzie szczególny nacisk. Kocha pracę z ludźmi i dla ludzi, na sali fitness czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie.

Olga to Instruktorka będąca zaprzeczeniem teorii, że kobiety to słaba płeć jest prawdziwą siłą napędową – bombą radości, energii i charyzmy. Przyjdź i sprawdź to sam.

Julia_Milewska_2-(002)

Julia Milewska

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego. Dyplomowana instruktorka fitness, do tego młoda, zdolna, ambitna, pełna pozytywnej energii i zawsze uśmiechnięta. Swoje życie ze sportem zaczęła od tańca, który trenowała 10 lat zdobywając wiele złotych medali w licznych kategoriach. Poza tym uczęszczała na zajęcia z akrobatyki sportowej. Porzuciła jednak karierę tancerki, aby bardziej skupić się na fitnessie, który okazał się jej największą pasją! Zawsze sumiennie przygotowana do zajęć. Treningi składają się z porządnej rozgrzewki, mocnego wycisku oraz wyciszający stretching. Julia ciągle się rozwija i pogłębia swoje umiejętności. Najbardziej cieszy ją uśmiech na twarzach jej podopiecznych, od których czerpie energię i zapał do pracy!

12235778_727678537368733_1741886860_o

Marta Wojtowicz

Trenerka personalna, instruktorka kulturystyki, masażystka, zawodniczka fitness, a dawniej piłki nożnej. Wielokrotna medalistka na arenie Polskiej i Międzynarodowej w sportach sylwetkowych i piłce nożnej oraz Rekordzistka Guinnessa. W treningu osobistym gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu . Specjalizuje się w redukcji stresu , tkanki tłuszczowej czy zbudowanie masy mięśniowej u klienta. Zawsze stosuje metody i zasady treningowe sprawdzone w sporcie na arenie treningu personalnego Tylko ciężka praca i odpowiednie nastawienie mentalne daje optymalny sukces. Pełna profesjonalizmu zarówno na zajęciach jak i treningach personalnych, zawsze doradzi jak się zdrowo i racjonalnie odżywiać. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta, określa sposób wykonywania ćwiczeń, który dla każdego jest inny, co wynika z indywidualnej biomechaniki, budowy stawów oraz predyspozycji genetycznych. Zawsze uśmiechnięta i otwarta, uwielbia pracę z ludźmi, wie jak zmobilizować swoich klientów do ciężkiej pracy. Pozytywna energia to nieodzowny element jej treningów. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta, określa sposób wykonywania ćwiczeń, który dla każdego jest inny, co wynika z indywidualnej biomechaniki, budowy stawów oraz predyspozycji genetycznych, największą satysfakcję czerpie z treningów funkcjonalnych o dużej intensywności. Zawsze wyznacza sobie nowe cele i ambitnie je realizuje. Pasjonatka treningów siłowo wytrzymałościowych, motoryzacji i sportów extreme. Motto „Rób zawsze to co kochasz a nigdy nie będziesz musiał pracować”

12235778_727678537368733_1741886860_o

Agnieszka Łukasiak

Mam na imię Agnieszka. Swoją przygodę związaną ze sportem zaczęłam w latach gimnazjalnych, gdzie trenowałam z zamiłowania koszykówkę oraz taniec nowoczesny (głownie hip hop, modern dance, jazz). Jestem również absolwentką Wydziału Przyrodniczego na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, gdzie zdobyłam tytuł Biologa ze specjalizacją Biotechnologa. Po studiach zdałam sobie sprawę, że zdobyta przeze mnie wiedza na temat fizjologii, czy biochemii człowieka przeradza się w zainteresowanie ludzkim ciałem w kontekście zdrowia, związanego z odpowiednim żywieniem, możliwością pracy nad własną sylwetką, kondycją, wytrzymałością, siłą oraz samopoczuciem. Ponadto, od zawsze moją pasją był taniec i to z nim także chciałabym związać swoją najbliższą przyszłość. Obecnie prowadzę zajęcia z dziećmi oraz zajęcia fitness – TBC, ABT, interwały, treningi funkcjonalne, crossfitowe.

IMG_2907

Martyna Rawska

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Związana z tańcem od wielu lat. Licencjonowana Instruktorka Zumba Fitness oraz Zumba Sentao. Przez wiele lat rozwijała swoje umiejętności, między innymi w zespole tanecznym ,Gest’, ,Mały Pląs’ oraz ,Freaky Steps’, które osiągnęły liczne zwycięstwa i wyróżnienia w ogólnopolskich konkursach tańca. W Zumbie odnalazła swoją pasję ponad trzy lata temu. Jest doświadczoną instruktorką i organizatorką licznych Maratonów Zumba Fitness w wielu miastach. Zajęcia, które prowadzi są gwarantem pozytywnej energii i zabawy jak na dobrej imprezie. Jej znak rozpoznawczy to szczery uśmiech, żywiołowość i spontaniczność. Wulkan energii, którą zarazi każdego.

Dominika

Dominika Zygmunt

Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki. Instruktor rekreacji ze specjalnością fitness. Uczestniczka wielu międzynarodowych konwencji fitness oraz warsztatów i szkoleń.  Ukończone szkolenia dotyczą zdobycia kwalifikacji w prowadzeniu zajęć ABT, TBC, Zdrowy Kręgosłup, TMT, Aktywna Ciąża, Aktywna Mama, GFS. Od najmłodszych lat związana ze sportem. Już jako siedmiolatka trenowała akrobatykę sportową, a od 4 lat fitness jest moją pasją, radością, spełnieniem, tym, co dodaje mi w życiu energii. Na sali fitness zawsze stara się podchodzić profesjonalnie i ambitnie, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort ćwiczących. Zainteresowania: zdrowy styl życia, podróże.